Pirmadienis, 23 Rugsėjis 2019

Tapk mūsų fanų

Zarasų rajono garbės piliečiais tapo norvegai

Kontaktai

 

Dvaro 19, Antazavės km. ,
LT-32260 Zarasų rajonas

Telefonas: +370 385 41434
Faksas: +370 385 41434
Elektroninis paštas: antazaves.vgn[eta]gmail.com

 

Žemėlapis

 

zemelapis

 

Susisiekite su mumis e-paštu

 

parasyti laiska mums

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

pp
    Nubildėjo vasara su kasdieniu laukimu ir tikėjimu, kad rytoj tai jau tikrai švies saulė, su blogu oru, lietumi, šykščiai pasirodančia saule, bet vis tik-vasara, su atostogomis, ilgesniu miegu, sveiku tinguliu ir daug gerų emocijų, naujų patirčių, naujų pažinčių ir draugų.

    Vasarą mes pradėjome kelione į „Dino“ parką.

    Birželio 11-12 dienomis Raimundas su draugais pakvietė 12 vaikų pastovyklauti gamtoje, paplaukioti baidarėmis, pabūti prie laužo, pažaisti, pabendrauti.

    Vaikai stovyklavo sukarintoje stovykloje Šiaulių rajone, „Tarzano“ stovykloje Ignalinos rajone. Zarasų jaunimo centras pakvietė į jaunimo stovyklą Antalieptėje. Grupelė vaikų po stovyklos visą vasarą periodiškai savanoriavo Antalieptėje.

    Antalieptėje vaikai vasarą dalyvavo net 3 projektų veikloje.

    Liepos pabaigoje į svečius atkeliavo mūsų draugai norvegai. Su jais vaikai pramogavo Zarasuose, Anykščiuose. Daug bendravo, žaidė, kartu sportavo, rengė diskotekas. 

    Rugpjūčio 12 dieną ilgamečiams vaikų globos namų rėmėjams Terje Krumsvik ir Jan Fredrik Conradi Zarasų rajono savivaldybėje buvo suteikti Zarasų rajono Garbės piliečių vardai. Video.

    Rugpjūčio 19 dieną Zarasų viešoji biblioteka vykdė projektą „Knygų šalies stebuklinės valandos“. Dalyvavome visi- maži ir dideli, atėjo vaikai su tėveliais iš gyvenvietės. Piešėme ant vandens, kūrė judančiais knygas, bandėme paprasčiausiu būdu įsirišti knygelę, medžių kaladėlių pagalba darėme estampus. Plačiau apie šį renginį.

    Rugpjūčio pabaigoje 10 vaikų poilsiavo prie jūros Šventojoje. Ačiū Giedrei iš Vilniaus ir žmonėms, kurie mus priėmė gyventi poilsio nameliuose. Giedrė iš Anykščių pasikvietė Gitaną ir Viktoriją paatostogauti Palangoje. Taip praėjo mūsų vasara: stovyklaujant, pramogaujant, keliaujant, prižiūrint aplinką, gėlynus, daržą, šiltnamiuos.

    Įsibėgėjęs ruduo atneša savus džiaugsmus. Kai kas labai norėjo į mokyklą-pasiilgo draugų, mokyklos šurmulio. Rugsėjo pradžioje Aurimas ir Urtė pakvietė Vaidą, Romaną, Kariną į Vilnių. „Litexpo“ parodų rūmuose vyko Japonijos dienos. 23-24 dienomis 7 ugdytiniai dalyvavo jaunimo Apskrito stalo stovykloje Antalieptėje.

    Už „Išsipildymo akcijos“ skirtas lėšas prasidėjo šeimynų pažintinės edukacinės kelionės.

 1

2

3

4

5

6

8

9

10

11

12

13

14

16

17

19

21

23

24

 IMG 1918

IMG 2044

IMG 2070

IMG 2119

IMG 2137

IMG 2206