Pirmadienis, 15 rugpjūčio 2022

Tapk mūsų fanų

Zarasų rajono garbės piliečiais tapo norvegai

Projektai

 Interreg Latvija Lietuva logo2

 

 

Kontaktai

 

Dvaro 19, Antazavės km. ,
LT-32260 Zarasų rajonas

Telefonas: +370 385 41434
Faksas: +370 385 41434
Elektroninis paštas: antazaves.vgn[eta]gmail.com

 

Žemėlapis

 

zemelapis

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

ppp
    Kaip kasmet vaikų gynimo dienos proga vyko šventė jau tapusi gražia tradicija-signataro E.Bičkausko inicijuojamas VŠĮ ,,Plytinės kartodromas“ organizuojamas kartingo turnyras, kur atvažiuoja globos namų auklėtiniai iš visos Lietuvos.

    Šiemet Antazavės VGN varžybose atstovavo Romanas Velgus ( su savo palaikymo komanda).

    Jubiliejinio turnyro proga vaikų globos namų auklėtinius sveikino Lietuvos kelių policijos patruliai, šalies teisėsaugininkų motociklininkų klubo „Warriors“ nariai, atvairavę įspūdingų motociklų koloną, šonaslydininkas Kastytis Alekna, reperis Ironvytas,Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos komanda, kvietusi išbandyti ugniagesių automobilį, susipažinti su gaisrininkų darbo vingrybėmis, o po metų kitų galbūt ir papildyti jų gretas, ir kiti. Turnyro dalyvius ir organizatorius pagerbė čia atvykę šalies vadovai, parlamentarai.

    Aktyviausia palaikymo komanda pripažinti Panevėžio A. Bandzos kūdikių ir vaikų globos namų atstovai, kuriems įteiktas VRM įsteigtas 800 eurų vertės prizas kelionei po Lietuvą. Antazavės vaikų globos namų auklėtiniai laimėjo kvietimą į vandens atrakcionų parką Wakelnn Zarasai, o Molėtų vaikų savarankiško gyvenimo namų palaikymo komanda – Seimo pirmininko V. Pranckiečio įsteigtą prizą, kelionę į Seimą ir Valdovų rūmus.

1

2

3

4

5

6

7

8

9