Penktadienis, 30 liepos 2021

Tapk mūsų fanų

Zarasų rajono garbės piliečiais tapo norvegai

Projektai

 Interreg Latvija Lietuva logo2

 

 

Kontaktai

 

Dvaro 19, Antazavės km. ,
LT-32260 Zarasų rajonas

Telefonas: +370 385 41434
Faksas: +370 385 41434
Elektroninis paštas: antazaves.vgn[eta]gmail.com

 

Žemėlapis

 

zemelapis

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Naujienos

ppp
    Vieną gražią šeštadienio popietę mus aplankė buvusios būrelių vadovės Skaidrė ir Dalia. Mes labai pasiilgom savo vadovių, todėl turėjome apie daug ką pasikalbėti, daug papasakoti, prisiminti įvairias atsitikusias istorijas, keliones, dalyvavimus konkursuose ir koncertuose. Tikrai, būdavo labai smagu. Atrodo, nusibosdavo repetuoti, susipykdavome, bet kaip smagu būdavo koncertuoti, parodyti, ką sugebame. Labai, labai viso šito pasiilgome.

Skaityti daugiau...

ppp
   Spalio 9 d. mūsų namuose skambėjo eilės ir muzika, skambėjo autorinės dainos, atliekamos gitara ir fleita. Gražią valandėlę sielai atvežė aktorės Emilija Latėnaitė Bieliauskienė ir Gabrielė Malinauskaitė Rudzienė.

Skaityti daugiau...

pp
    Rugsėjis prasidėjo malonia žinia-Druskininkų vandens parkas pakvietė nemokamai pramogauti 3 valandas. Nors mums toli iki Druskininkų, nepabūgome ilgos kelionės, su puikia nuotaika važiavome ir labai, labai smagiai pramogavome vandens parke.

Skaityti daugiau...

ppp
    Dėkojame Jelenai Marčin už dovanėles. Jaunavedžiai iš Visagino atvežė mums dovanų. Jų sumanymas-svečiai vietoj dovanų jaunavedžiams dovanoja žaislų, žaidimų. Šios dovanos ir atkeliavo pas mus.

Akvilė

Skaityti daugiau...

ppp
    Šią vasarą stovyklavome: 8 vaikai Šventojoje stovykloje "Energetikas", 5 vaikai "Pergalė" Druskininkų rajone, 1 vaikas gaudė žuvis stovykloje "Upėtakis" Anykščių rajone. Vaikai labai džiaugiasi, visiems labai patiko. Nuoširdžiausias ačiū visiems, kurie padovanojo galimybę vaikams stovyklauti.

Skaityti daugiau...

pppp
    Baigiamasis užsiėmimas vyko Vilniuje. Pasiilgome dėstytojų, nes seniai jas matėme gyvai. Į užsiėmimą atėjo Rotary klubo nariai Eglė, Arūnas ir kiti. Aptarėme, kaip mums sekėsi, ko išmokome, ką naujo sužinojome, kuo projektas mums buvo naudingas. Labai norėtume tęsinio.

Skaityti daugiau...

ppp
    Neįprastai, ne taip kaip visada, vyko kartingų turnyras. Buvo liūdna, kad nesusitikome su draugais, bet kartu ir labai džiaugėmės pirma kelione po karantino. Nuotaika visų puiki, daug smagių akimirkų, diena buvo super.

Skaityti daugiau...

ppp
    Nuo gegužės 1 dienos mes apsigyvenome Dusetose. Turėjome nemažai darbelio, kol įsikūrėme, susitvarkėme viduje ir lauke. Štai kaip mes gyvename.

Skaityti daugiau...

    Pavasariui turėjome daug planų, tačiau visus sugriovė karantinas. Karantino metu visi mokėmės nuotoliniu būdu, toliau vykdėme projektą „Noriu. Galiu. Darau“. Genadijus buvo atsakingas už prisijungimą su dėstytojomis. Užsiėmimai buvo nuotaikingi, su įvairiais nuotykiais, įdomūs. Be darbo grupėje turėjome ir individualias konsultacijas. Nors negalėjome nei pramogauti, nei susitikti su draugais, tačiau nesėdėjome kambariuose, geras oras kvietė į lauką, tai daug laiko leidome žaisdami savo teritorijoje. Pavaduotoja mus dažnai gyrė, kad esame susikaupę, saugome save ir kitus. Mokslai sekėsi šiaip sau, ypatingai dėl neįpratimo, tingėjimo. Šeimynų darbuotojai tikrai turėjo daug darbo su mumis, daug gelbėjo ruošiant namų darbus. Laikas ėjo kaip visada: džiaugiantis, pykstantis, švenčiant gimtadienius, Velykas, Mamos dieną.

Gitana

    Vasario mėnesį grupė mūsų draugų iš Norvegijos atvyko mūsų aplankyti. Kaip visada, daug bendravome, žaidėme, pramogavome. Su direktorium aptarė bendrus planus ateityje. Vienas ypatingai džiugus mums- žada vasarą į Norvegiją pakviesti kelis vaikus.

Akvilė