Penktadienis, 22 sausio 2021

Tapk mūsų fanų

Zarasų rajono garbės piliečiais tapo norvegai

Kontaktai

 

Dvaro 19, Antazavės km. ,
LT-32260 Zarasų rajonas

Telefonas: +370 385 41434
Faksas: +370 385 41434
Elektroninis paštas: antazaves.vgn[eta]gmail.com

 

Žemėlapis

 

zemelapis

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Naujienos

ppp
    Vieną gražią šeštadienio popietę mus aplankė buvusios būrelių vadovės Skaidrė ir Dalia. Mes labai pasiilgom savo vadovių, todėl turėjome apie daug ką pasikalbėti, daug papasakoti, prisiminti įvairias atsitikusias istorijas, keliones, dalyvavimus konkursuose ir koncertuose. Tikrai, būdavo labai smagu. Atrodo, nusibosdavo repetuoti, susipykdavome, bet kaip smagu būdavo koncertuoti, parodyti, ką sugebame. Labai, labai viso šito pasiilgome.

Skaityti daugiau...

ppp
   Spalio 9 d. mūsų namuose skambėjo eilės ir muzika, skambėjo autorinės dainos, atliekamos gitara ir fleita. Gražią valandėlę sielai atvežė aktorės Emilija Latėnaitė Bieliauskienė ir Gabrielė Malinauskaitė Rudzienė.

Skaityti daugiau...

pp
    Rugsėjis prasidėjo malonia žinia-Druskininkų vandens parkas pakvietė nemokamai pramogauti 3 valandas. Nors mums toli iki Druskininkų, nepabūgome ilgos kelionės, su puikia nuotaika važiavome ir labai, labai smagiai pramogavome vandens parke.

Skaityti daugiau...

ppp
    Dėkojame Jelenai Marčin už dovanėles. Jaunavedžiai iš Visagino atvežė mums dovanų. Jų sumanymas-svečiai vietoj dovanų jaunavedžiams dovanoja žaislų, žaidimų. Šios dovanos ir atkeliavo pas mus.

Akvilė

Skaityti daugiau...

ppp
    Šią vasarą stovyklavome: 8 vaikai Šventojoje stovykloje "Energetikas", 5 vaikai "Pergalė" Druskininkų rajone, 1 vaikas gaudė žuvis stovykloje "Upėtakis" Anykščių rajone. Vaikai labai džiaugiasi, visiems labai patiko. Nuoširdžiausias ačiū visiems, kurie padovanojo galimybę vaikams stovyklauti.

Skaityti daugiau...